Kariyer » Misyonumuz ve Değerlerimiz
 

Misyonumuz ve Değerlerimiz 

Bir Toyota Material Handling Europe çalışanı olarak, dünya çapında 500.000'i aşkın çalışanı bulunan global Toyota organizasyonunun bir parçası olursunuz. Toyota Group dünyanın en büyük ve en çok saygı duyulan iki şirketini içerir: Toyota Industries Corporation – Toyota Material Handling Europe'un ana şirketi – ve Toyota Motor Corporation.

Toyota organizasyonun her bireyinden, Toyota ismini kalite ve yenilikçilikle eş anlamlı kılan bir ortak prensipler setini – Toyota Way'i – bilmesi ve uygulaması beklenir. Bunlar, Misyon Beyanımızla birlikte Toyota Material Handling Europe'un çekirdek değerlerini oluşturur.


Misyonumuz
Malzeme istifleme çözümleri arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen ortak olmak, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmak.

Müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz.

Gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine saygı duyarız.


Toyota Way 
Toyota Way, Toyota'daki Yol Gösterici İlkelere dayanır. Bunun beş çekirdek değeri, Toyota Group tarafından paylaşılan inançları ve değerleri belirtir. Her düzeydeki tüm Toyota ekibi bireyinden bu değerleri günlük hayatlarında ve başkalarıyla ilişkilerinde kullanması beklenir.

Challenge - Zorlu Görev
Toyota'da uzun vadeli bir görü ş hakimdir ve tüm zorlu görevleri yerine getirmek üzere gerekli cesaret ve yaratıcılıkla çaba gösteririz.

Kaizen
Kaizen "sürekli gelişmeye gayret göstermek" demektir. Hiç bir işlem mükemmel olarak nitelendirilemediğine göre, gelişmeye daima yer bulunur.”

Genchi Genbutsu
Genchi Genbutsu "doğru kararları vermek, fikir birliğini inşa etmek ve hedefleri gerçekleştirmek için doğruları bulmak üzere kaynağa gitme" ile ilgilidir.

Respect - Saygı
Toyota başkalarına saygı duyar, başkalarını anlamak için her türlü çabayı sarf eder, sorumlulukları kabul eder ve karşılıklı güven inşa etmek için elinden geleni yapar.

Teamwork - Takım Çalışması
Toyota kişisel ve profesyonel büyümeyi teşvik eder, gelişme fırsatlarını paylaşır ve birey ve takım performansını azami düzeye çıkartır.

Daha fazla bilgi icin
İletişim