Servis ve Çözümler » Forklift Lastikleri
 

Forklift Lastikleri 

 

 Marangoni marka lastikler Avrupa kalite ödülü almış ve Almanya’da düzenlenen dünyanın en büyük lastik fuarında yapılan testlerde önde gelen lastik markaları arasında en yüksek puanı alarak birincilik ödülünü kazanmıştır. Uzun ömrü, yırtılmaya ve aşınmaya karşı mukavemeti sayesinde düşük birim saat maliyeti sunan Marangoni lastikleri siyah iz bırakmayan, segmanlı-segmansız, anti statik ve ağır yük tipleri ile hizmet vermektedir.

 

Bugün Türkiye’de Marangoni Lastikleri filo forklift kullanıcıları arasında tercih edilen marka olma özelliğiyle bilinmektedir. Firmamız Marangoni Lastiklerinin satışının yanında gezici presleme servisiyle birlikte müşterilerimize komple servis sunmaktadır. Kamyonlar üzerinde 165 ton kapasiteli pres araçlarımızla işletmenize gelen uzman personelimiz  lastiklerinizin preslenmesini yerinizde yapmakta ve makine üzerinde monteli olarak teslim etmektedir. Bu sayede gereksiz jant nakliyesi, stok tutma gibi zahmetli ve maliyetli durumlar ortadan kalkmakta, iş ve zaman kaybı önlenmektedir.

Uzman ekibimizle ve orijinal ekipmanlarla yapılan presleme işlemi hataları minimuma indirmektedir. Satışını yaptığımız lastikler firmamız tarafından preslendiğinde her makine için bir servis raporu düzenlendiğinden lastiklerin performansı kolayca takip edilebilmektedir.

Yüksek kaliteli Marangoni lastiklerinden kullanmak ve uzman servisimizden yararlanmak için marangoni@toyotaistif.com adresinden firmamızla temasa geçebilirsiniz.