Servis ve Çözümler » Kiralama Çözümleri
 
Forklift rental

Kiralama Çözümleri  

İhtiyaç duyduğunuz anda ihtiyacınız olan makine.

Toyota'nın özellikle kiralamada tercih edilmesinin en önemli nedeni yüksek kaliteye sahip Toyota ve BT ekipmanlarıdır. İster 1 gün isterseniz yıllarca kiralayın, 100 yılı aşkın Toyota tecrübesi ile sizlere sunmakta olduğumuz ekipmanlarımızın kalitesi, dayanıklılığı ve performansına güvenebilirsiniz.

Pazardaki en iyi makineleri kiralıyor olmamızın yanısıra, kiralama çözümleriniz makineyi satınalmanız durumda karşılaşabileceğiniz pek çok riski ortadan kaldırarak, sizin finansal ve operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere oluşturulmaktadır. Tüm bunların yanısıra kiralama süresi boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri desteği de sağlamaktayız.

En iyi makine, en iyi servis ve kesintisiz destek için Toyota'yı tercih edebilirsiniz.

 
İndirin

1 Günden 7 Yıla – esnek, ihtiyaçlarınıza cevap veren  ve her zaman ekonomik

Forklift rental

Amacımız tüm kiralama ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılamaktır.

Operasyonunuza uygun makine tiplerini önerip, farklı kiralama periyodları ve kiralama planları gibi çözümler sunarak tüm filonuzu tam verimle yönetmenizi sağlamaktayız.1 günden 7 yıla kadar,  ister tek bir transpalet yada eksiksik bir operasyonel filo yönetiyor olun, filonuzu optimize etmenize yardımcı olmaktayız.

Küresel mali kaynaklarımızla, yerel ağımızla, servis filomuz ve esnekliğimizle desteklenen kiralama konusundaki deneyimimiz ve uzmanlığımız, bizden forklift kiraladığınızda kendini işine adamış tek bir iş ortağıyla çalışmanız anlamına gelecektir.

 

Kiralama opsiyonları

Fleet forklift rental

Temel Filo Kiralama

Toyota'nın depo ekipmanları ve forkliftlerden oluşan geniş ürün gamı ve ikinci el filomuz ile temel filonuzu ikinci bir markaya gerek duymadan eksiksik olarak oluşturmanız mümkündür. İhtiyacınızı tam olarak karşılayan makineleri ve opsiyonları belirleyebilir, 7 yıla varan süreler için rekabetçi fiyatlarımızla kiralama yapabilirsiniz.

Kiralama çözümlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda 2.el makinelerimiz ya da yeni ürünlerimiz kullanılarak sunulabilmektedir.

 

 

Short term forklift rental

Kısa Süreli Kiralama

Temel filo kapasitenize esnek şekilde geçici ileve sağlamak, acil ve planlanmamış makine ihtiyacınızı anında karşılamak üzere bir günden 12 aya kadar esnek kiralama süreleri ile yanınızdayız. Üstün kaliteli Toyota ve BT ekipmanlarından oluşan geniş ürün yelpazesi ile herhangi bir uzun süreli bağlantı yapmadan işinizdeki operasyonel maksimumlar ile baş etmenize yardımcı olmaktayız.

Geniş forklift parkımız ve kiralama operasyonlarımıza özel teknik ekibimizle İster lojistik konusunda yetkin biri olun ister istifleme dünyasında yeni biri talebinizi doğru bir makine ile ihtiyacınızı en kısa sürede karşılamayı taahüt etmekteyiz.


Payback rental


Uzman Kiralama

Mevcut kiralama filonuzu satın alabilir ve tekrar size kiralayarak değerli sermaye kaynaklarınızı serbest bırakabiliriz. Aylık olarak belirlenmiş kira maliyetleri üzerinden tahmin edilebilir operasyon giderleri sağlarız.

 
Diğer çözümlerimiz 
-
Servis Çözümleri
 
 
  Hizmetler ve çözümler kataloğumuzu indirin  

 

İletişim

Toyota İstif Makineleri A.Ş.

Esenkent Mah. Ülfet sk. No:20 34776 Ümraniye - İstanbul Türkiye

 Tel : +90 216 590 06 06

 Fax: +90 216 590 05 80