Servis ve Çözümler » Toyota I_Site
 
Forklift fleet management

Toyota I_Site 

Filo yönetiminden daha fazlası

Toyota I_Site sistemi depo ekipmanları ve forklift filonuzu yönetmenizi sağlayan  teknoloji, bilgi, tecrübe ve desteğin eşsiz birleşimidir.

I_Site sadece bir donanım ve yazılım ile size veri sağlayan ve cevapları sizin bulmanızı isteyen bir sistem değildir. Bizim filo yönetimine yaklaşımımız sürekli olarak sağlanan bir işbirliği içerisinde istifleme operasyonlarınızı optimize etmenize yardımcı olmaktır.

 

 

 

 

 
İndirin

Maliyetleri düşürün, verimliliği ve güvenliği arttırın

Forklift fleet management  

Toyota I_Site geleneksel filo yönetimi sitemlerine yeni bir yaklaşım getirmektedir. Servis veritabanının yanısıra kablosuz veri aktarımı ile doğrudan makinenizlen alınan veriler bir araya getirilmektedir. Sizinle birlikte tüm bu değerli verileri yorumlayarak pratik çözümlere dökmenize böylelikle tasarruf etmenize, daha verimli ve tüm filonuz için daha yüksek güvenlik standartlarında çalışmanıza yardımcı olmaktayız.

Toyota I_Site ile birlikte bir de filonuz için bakım anlaşmasına sahip iseniz operasyonunuz için eksiksiz bir destek paketine sahip olursunuz. 

Pratik çözümler

Fleet management   

Güvenli, etkin ve tüm maliyetleri kontrol altında bir istifleme operasyonu yürütmek kolay değildir.  Bek çok farklı maliyet kaleminin ve operasyonel faktörlerin bir arada değerlendirilerek sürekli olarak bir analiz ve karar verme sürecini gerektirir.

• Optimum filo büyüklüğüm ne olmalıdır?
• Hasar maliyetlerini nasıl düşürebilirim?
• Hangi operatörlerin ek eğitime ihtiyacı var?
• Ekipman kullanım yetkilerini nasıl kontrol edebilirim?

Hedeflerinize ulaşmak üzere yukarıda yer alan ve bunlar gibi pek çok soruyu operasyonunuzda gerçekleşen her değişiklikle birlikte yeniden cevaplandırmanız gerekmektedir.  Bu nedenle Toyota I_Site gelişmiş bir teknoloji sayesinde size filonuz hakkında sadece raporlar sunan bir sistem değildir. Bir adım daha ileri giderek filo bilgilerinizi sürekli olarak analiz ederek hızlı ve kolay karar vermenizi sağlayan destek programı sunmaktayız.  

İşinize güç katıyoruz

 Empowering your business  

Toyota I_Site pek çok açıdan yapbozun son parçasını oluşturmaktadır.

Servis ve çözümlerimizin her biri istifleme operasyonlarınıza değer katıp hayati roller oynarken, Toyota I Site ise bu resmi tamamlayarak sizin asıl işinize odaklanmanızı sağlar.

.
 
Diğer çözümlerimiz 
  -
Servis Çözümleri
 
 
  Toyota I_Site
broşürü
 
İletişim

Toyota İstif Makineleri A.Ş.

 

Esenkent Mah. Ülfet sk. No:20 34776 Ümraniye - İstanbul - Türkiye

Tel: +90 216 590 06 06

Fax: +90 216 590 05 80